Stužkovací ples 2017

Stužkovací ples 2017

Líbil se Vám stužkovací ples?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Tak jako každý školní rok se i letos uskutečnil další stužkovací ples. Septima a G-3 odvedli velmi výbornou práci. Jak s programem pro maturanty, tak i se skvělou výzdobou Sokolovny, kde celý ples probíhal. O zábavu a příjemnou hudbu se postaral DJ Řepa.

Stužkování maturantů proběhlo velmi zábavným způsobem a zároveň velmi emocionálním. Při ceremoniálu jsme mohli vidět za studenty vtipné, přátelské, prostě skvělé fotografie, jak už ze školních výletů, nebo z lavic našeho gymnázia.

Nesměl chybět ani proslov našeho pana ředitele a zástupkyně ředitele Libuše Pavelkové, která měla tu čest mít proslov k přípitku pro maturanty. Pak už si jen všichni ťukli a připili snad na úspěšné složení maturitní zkoušky.

Dále maturanti poděkovali svým třídním učitelkám a večer mohl plně začít!

Při zahrání první pecky od DJ Řepy se otevřel i bar v pekle, kde bylo pořád narváno. Hlavním barmanem tam byl pan profesor Kubiš, tak se není čemu divit! Po dobu večera jste si od krásných studentek mohli zakoupit tombolu za 5,- korun. Příjemná cena za tak skvělé dárky, které jste mohli vyhrát! V tombole bylo letos celkem 260 cen, takže šance byly opravdu velké.

Památku na tento ples jste si mohli vytvořit ve fotokoutku, kde se prostřídalo mnoho lidí. Odkaz na celé album fotokoutku naleznete zde – Fotokoutek

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *