Závěrečné taneční ??

Závěrečné taneční ??

Tak jako každý rok se uskutečnila již všem známá tradiční událost gymnázia, a to závěrečné taneční tříd G-1 a kvinty. Musím uznat, že tento ročník se skvěle povedl a to hlavně díky organizaci právě tříd G-3 a Septimy. Velké díky samozřejmě patří i Mgr. Urbanové a Mgr. Urbaníkové. Organizace celého večera byla opravdu výborná a šlo vidět, že studenti  tříd G-3 a Septimy si opravdu dali záležet, ať už s nápojovými lístky, nebo s vymýšlením soutěží pro naše taneční páry. Po oficiálním programu následovala afterparty pod vedením DJ Mára Pavlůska, který se o zbytek večera perfektně postaral! ??

Celá akce začala polonézou, kde se nám taneční páry mohly ukázat a po úvodním slovu pana Mědílka (vedoucího tanečních kurzů) a našeho pana ředitele mohlo vše započnít !

IMG_1702 2 (kliknutím na odkaz se Vám zobrazí krátké video z polonézy)

Zde můžete shlédnout pár fotek – Polonéza ??

Po slavnostním uvítání následoval valčík. Poté si naši tanečníci šli pro své příbuzné, aby si s nimi mohli zatančit 3 tance a to byl waltz, valčík a polka.

Po rodičovském tanci už byli tanečníci natolik roztančení, že nám mohli ukázat, co se vše naučili!

Poté studenti z G-3 a septimy přichystali soutěže ”balonkového” stylu ?, čímž skončila oficiální část závěrečných tanečních a začala afterparty! ? ?

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *