PRVÁCI NA „LYŽÁKU”

PRVÁCI NA „LYŽÁKU”

Jako každý rok jsme se i my druhý lednový týden vydali na lyžařský výcvikový kurz do Makova na Kasárny. Kromě Kvinty a G-1 se tohoto výcviku zúčastnili i žáci nematuritních oborů SOŠ. Učitelský dohled tvořila známá parta – pan Kubiš, Mikulčík, Kutra a Váňa.

Letos jsme neměli takové štěstí jako minulé ročníky, lyžovali jsme pouze na technickém sněhu. To nám ale nevadilo, snad kromě posledních dnů, kdy jsme lyžovali „na blátě“.

Večery strávené v papučkách na hotelu, jsme si zpříjemňovali hraním stolního fotbálku, kulečníku, šipek nebo Párty Alias. Zapomenout taky nesmím na čtvrtek, kdy se k nám po nepovedeném středečním pokusu konečně dostalo očekávaných 20 pizz.

Zjistili jsme, že kromě nás si i učitelé rádi dělají selfíčka a rádi se nechávají uplatit nějakýma dobrotama. A pokud bych měla dát radu mladším ročníkům, které lyžák teprve čeká – nezpívejte v 1 hodinu ráno z oken, ono se to sice hezky nese, ale k našemu překvapení z toho většina ubytovaných neměla takovou radost.

Troufám si za nás všechny napsat, že jsme si tento týden opravdu užili a skládám poklonu našim učitelům, protože s naším ročníkem to opravdu neměli jednoduché. 😀

To, jak jsme si užívali na svahu, si můžete prohlédnout na následujících fotografiích.

 

 

Společná závěrečná fotka. ♥

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *