Barevný týden

Barevný týden

V rámci projektu Schools United jsme splnili další výzvu. Jednalo se o barevný týden, ve kterém každá třída měla za úkol obléct si jinou barvu podle zvolených dnů. Tento projekt nás velmi ohromuje svými nápady a taky příležitostmi na chvíli se jako škola a všichni studenti ,,sjednotit”.

 

Všechno to začalo v pondělí, kdy studenti z G-1 a G-2 měli za úkol obléct si červenou barvu. První ročník to zvládl výborně, bohužel ze třídy G-2 se našlo jen pár jedinců, kteří se nebáli i vyfotit. Proto je v rámci studentského parlamentu velmi chválíme! 🙂

V úterý byl den žlutý a třídy tercie a kvarta ho zvládly na jedničku! Přece jen musíte uznat, že v našich skříních příliš žlutých kousků určitě nikdo moc nemá, avšak tyto třídy si poradily skvělě. Zvláště třída tercie, která na fotce i poukazuje, že naše škola třídí odpad!

Polovina týdne se už přiblížila a třídy G-3 a septima měly za úkol obléct si modrou barvu. Na fotce můžete vidět třídy spojené dohromady, jen tam bohužel pár studentů chybí. Ale i tak modrý úkol všichni splnili skvěle.

S koncem týdne se nám přiblížil černý čtvrtek, který patřil třídám kvintě a sextě. Černých kousků v šatníku máme každý určitě přece jen povíc, takže černý čtvrtek nebyl žádný problém.

Poslední den ve školním týdnu byl duhový pátek. Třídy prima a sekunda měly za úkol obléct si co nejvíc barev. Zhodnoťte sami, jak to naši nejmladší studenti zvládli.

 

Únorový úkol jsme splnili dobře a těšíme se na ten březnový. A jaký to bude? V březnu je jeden velmi důležitý svátek pro naše učitele a přes tento projekt jim budeme moci napsat, jak moc jsou pro nás důležití! 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *