?Lyžařský výcvikový kurz 2017⛷

?Lyžařský výcvikový kurz 2017⛷

Každý rok jezdí ročníky G-1 a kvinta na lyžařský výcvik do Makova na Kasárny. Tenhle společný školní výlet nás, ročník prváků, měl sloužit nejen k tomu, abychom se navzájem poznali, ale i proto, aby jsme si na sebe zvykli a dokázali spolu vycházet, neboť do budoucna nás čeká ještě spousta společných cest.

Týdenní pobyt se na začátku zdál velmi dlouhý, ale čím více jsme lyžovali a bavili se, tím rychleji utíkal čas. Počasí v prvních dnech bylo velmi kouzelné a opravdu právoplatně zimní, dokonce s pravým sněhem. Takže zasněžování sjezdovky po dlouhé době nebylo potřeba. (O krásném prostředí se můžete přesvědčit z těchto fotografií)

(Po kliknutí na fotku se Vám zobrazí ve větším formátu)

Nejen v lyžácích, ale i v papučích na hotelu jsme zažili spoustu zábavy a to i při hororech jako “Zhasni a usneš” (pravý název hororu – Zhasni a zemřeš) a také jsme zjistili, že karma je zdarma!

 

Samozřejmě, že po dlouhých dnech na svahu každému občas vyhládne, a proto nezbylo nic jiného, než si zavolat rozvoz pizzy a trochu zaměstnat i někoho jiného, než naše učitele, kteří nás měli na starost. Proto jsme si nechali dovést 17 pizz přímo na hotel Javorník, kde jsme byli ubytovaní. Pár z nás ale zvolilo vlastní variantu v podobě štangle salámu, slaniny, či domácí klobásy.

 

 

Jak vypadal zbytek našeho týdne s dalšími zážitky si můžete prohlédnout na videu a pár fotografiích!?

?Za parádní zpracování videa děkujeme Elišce Soukupové z kvinty (naše redaktorka).??

 


 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *