Ukaž svůj talent ✋??

Ukaž svůj talent ✋??

Jsi tvůrčího typu, ale nevíš jak se zatím prosadit? Tento článek Ti ukáže, jakým směrem by jsi mohl svoji tvorbu zaměřit a zkusit poposunout do další etapy. Díky internetovým projektům jako je Face2Art nebo Coolhunter můžeš zkusit své štěstí. Nejprve si tyto projekty představíme, aby jste věděli, do čeho půjdete.

Face2Art

  • je internetová galerie pro mladé tvůrce od 14 do 23 let. Je to projekt Hudební mládeže ČR, která nese podtitul NOVÉ TVÁŘE V UMĚNÍ.    snimek-obrazovky-2016-10-22-v-23-27-18

Face2Art dává příležitost začínajícím tvůrcům ukázat své práce před publikem a získat nové umělecké zkušenosti. V neposlední řadě projekt nabízí mladým lidem možnost setkání s jejich vrstevníky podobných zájmů. Součástí projektu jsou také workshopy, setkání s odborníky a patrony uměleckých kategorií.

Projekt Face2Art má těchto 7 uměleckých kategorií a každá kategorie má i svého patrona (respektovanou tvůrčí osobnost, která z děl vybere ty nejlepší) :

 

  1. Hudební skladba –Vlastislav Matoušek 
  2. Píseň – Hana Robinson
  3. snimek-obrazovky-2016-10-22-v-23-25-51Fotografie – Robert Vano
  4. Film – Olga Sommerová
  5. Báseň – Jiří Žáček
  6. Povídka-Daniela Fischerová
  7.  Choreografie – Nataša Novotná

 

 

???S Face2Art mám osobní zkušenosti a jsem za ně velice ráda, neboť vrámci tohoto projektu jsou oceněné práce prezentovány na koncertech, autorských čteních a multimediálních výstavách. Každoročně také i nadále dostávám pozvánky na různé autorské čtení jako například na známou Literární kavárnu F2A, která se každoročně uskutečňuje v rámci festivalu Mladá Smetanova Litomyšl.

Website – http://www.face2art.cz

Twitter – https://twitter.com/f2ahmcr

FB – https://www.facebook.com/Face2Art-311349227057/

COOLHUNTERS

  • Tato stránka vysloveně ,,loví talenty”, kteří umí něco vyjímečného, co málokdo ne. Je uskupena do 4 kategorií :

?Art – Umělci/ Maluješ, fotíš, ilustruješ nebo se zajímáš o graffiti? Patříš sem.

?Music – Zpěváci, muzikanti, skladatelé, beatboxery nebo DJs? Vyzkoušej co v Tobě je. snimek-obrazovky-2016-10-22-v-23-31-35

??Dance – Klasické tance, latina, bříšní tance, step nebo hip – hop? Rozhýbej se a natoč úvodní video, které zašleš!

??Freestyle – Pokud nemaluješ portréty na čas ani se netočíš na hlavě, ale jezdíš třeba skvěle na skatu nebo píšeš básničky, přihlaš se sem.

A jak zní jejich úvodní slovo? 

,,V České republice je více než 10 000 000 lidí. Mezi nimi jsou tisíce talentů. O některých ví jen jejich přátelé, o jiných dokonce vůbec nikdo. Víš o někom, kdo by si zasloužil trochu popostrčit, nebo ty sám umíš něco, co za to fakt stojí, a chtěl bys to ukázat světu? Možná jsi ten typ, co si tvoří jen tak pro sebe do šuplíku, a nevíš jestli na to máš.”

Tak se podívej na jejich stránky a rozvíjej se! snimek-obrazovky-2016-10-22-v-23-32-00

Je opravdu jedno, jestli jsi DJ, muzikant, sprejer, kreslíř, tanečník, B-boy nebo B-girl. Klidně můžeš být i barman ! Stačí jen dát o sobě vědět a připojit se.???????

 

IG – https://www.instagram.com/coolhunters.cz/

Website – http://coolhunters.cz

FB – https://www.facebook.com/coolhunters.cz/?ref=page_internal

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *