Majáles 2017

Majáles 2017

V pátek 12. května se konala již tradiční akce naší školy – Majáles. Tématem letošního majálesu byly hudební žánry. Každá třída si tak vybrala jeden hudební styl, který na majálesu odprezentovala. 

Průvod tříd vyrazil v 8:00 od budovy GJP a pokračoval dále přes ZŠ Vlára, Malé Pole, Městskou knihovnu, Městský úřad, Nadaci Jana Pivečky až na letní scénu. Zde jednotlivé třídy představily své žánry krátkou scénkou, či vystoupením. Kostýmy hudebních žánrů byly velmi kreativní. Mohli jsme například vidět hip – hop představení nebo také zpívající jeptišky! Nechyběla ani lidová hudba.

Poté proběhlo vyhlášení ceny za nejlepší kostým, kterou získala třída kvarta. Pro nejmenší byl nachystán program v podobě her a soutěží a pro všechny ostatní také prezentace činnosti Celní správy ČR.

Na krátkou chvíli na podium zavítali také naši maturanti, aby předali o rok nižšímu ročníku maturitní klíč, který jim má přinést štěstí do posledního roku na naší škole. O hudební a technické zázemí se nám jako vždycky postaral náš žák z G-3 Mára Pavlůsek. Našla se však třída, která svůj hudební doprovod zvládla sama.

 


Více fotek z Majálesu 2017 si můžete prohlédnout zde: 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *